Kam Group CO., Limited

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKomputerowe oprogramowanie antywirusowe

Online Aktywacja Laptop Oprogramowanie antywirusowe / PC Protection Software dla Windows 256 MB

dobra jakość Klucz OEM systemu Windows 10 Pro na sprzedaż
dobra jakość Klucz OEM systemu Windows 10 Pro na sprzedaż
Naklejki COA z instalacją Data Pack przez chmurę Share to najlepszy wybór dla mnie, aby promować ten biznes w sposób łatwy i oszczędny. dzięki Kam

—— mohammed hanen (z Dubaju)

"Świetne ceny i świetna obsługa klienta. Będę robić więcej zakupów".

—— Mike Davis (z USA)

Łatwy w instalacji. Najnowszy i najlepszy

—— Александр Кулев (z Rosji)

"Bardzo łatwa praca i niesamowite szybkie reakcje. Gdyby nie działający kod Micros kupił ponad 11 miesięcy temu i byli bardzo wyrozumiali i

—— massimo fondi (Frome Turkey)

Im Online Czat teraz

Online Aktywacja Laptop Oprogramowanie antywirusowe / PC Protection Software dla Windows 256 MB

Chiny Online Aktywacja Laptop Oprogramowanie antywirusowe / PC Protection Software dla Windows 256 MB dostawca

Duży Obraz :  Online Aktywacja Laptop Oprogramowanie antywirusowe / PC Protection Software dla Windows 256 MB

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / HongKong / Singapur / Puerto Pico / Irlandia
Nazwa handlowa: Norton
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: NIS

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: contact us
Szczegóły pakowania: Factory Sealed Retail box / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 sztuk na TYDZIEŃ
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
typu: 1SZT Region: Francja
Platforma: Komputer PC Kawałek: 32/64 bity
Język: Wielojęzyczny Baran: 256 MB

Aktywacja online Oprogramowanie do ochrony laptopa / komputera w systemie Windows 256 MB

Wersja 2012 (19.x)

Wydany (19.1.0.28) w dniu 6 września 2011 r., Norton Internet Security 2012 przyniósł nowe funkcje. Jedną z nowych funkcji zawartych w nowej wersji jest Download Insight 2.0, który nie tylko monitoruje pliki pod kątem bezpieczeństwa, ale także stabilności danego pliku . Oznacza to, że jeśli plik jest stabilny w systemie Windows 7, ale jest niestabilny w systemie Windows XP, użytkownicy XP zostaną powiadomieni o niestabilności pliku.

Rozszerzone narzędzia do usuwania są ściśle zintegrowane w celu lepszego oczyszczania już zainfekowanych systemów. Po uruchomieniu nowa, bardziej wydajna wersja programu Norton Power Eraser powoduje ponowne uruchomienie systemu w celu zlokalizowania i usunięcia fałszywego oprogramowania antywirusowego, fałszywego oprogramowania antywirusowego i innych głęboko osadzonych zagrożeń, które w przeciwnym razie są trudne do usunięcia. Nowe narzędzie o nazwie Norton Management pomaga zarządzać różnymi komputerami i urządzeniami wyposażonymi w oprogramowanie Norton z jednego miejsca.

Inne zmiany w tym wydaniu to SONAR 4, zgodność Google Chrome w zakresie tożsamości i bezpiecznej sieci oraz możliwość przechowywania haseł i notatek w chmurze. Jednak Umowa licencyjna nie gwarantuje, że hasła są bezpiecznie przechowywane i nie zapewnia środków zaradczych w przypadku naruszenia przechowalni w chmurze.

Interfejs użytkownika jest również uproszczony za pomocą tylko trzech przycisków. Trzeci przycisk otwiera bardziej zaawansowane i skomplikowane menu, w którym użytkownik może zarządzać ustawieniami i uzyskiwać dostęp do różnych funkcji produktu. Miernik CPU, który został usunięty z programu Norton 2011, również zwraca wartość (tylko na "ekranie zaawansowanym").

Łącząc netbook i linię pulpitu, Norton Internet Security integruje pomiar przepustowości, który kontroluje wykorzystanie ruchu przez produkt iw razie potrzeby zmniejsza go do minimum. Jest to idealne rozwiązanie dla sieci o ograniczonym ruchu. Ponadto okno interfejsu użytkownika dostosowuje się odpowiednio do rozmiaru ekranu komputera.

Ta wersja Norton Internet Security zawiera kilka pisanek. Naciśnięcie Shift + 1, 2, 3 lub 4 spowoduje zmianę motywu na domyślne tło (zwykły czarny), ray, zwierzęta i kwiatowy odpowiednio. Trzymając Control + Win Key + Alt jednocześnie naciskając "przycisk wydajności", aby aktywować "Crazy Flip", co sprawi, że okno odwróci głowę ponad piętami. Efekt będzie kontynuowany aż do zamknięcia głównego okna i ponownego otwarcia.

Ponadto skanowanie nie jest już planowane za pośrednictwem Harmonogramu zadań systemu Windows, ale za pośrednictwem własności firmy Symantec, która wykonuje zadania, gdy komputer jest bezczynny (tj. Gdy użytkownik jest poza komputerem).


Zatrzymuje wirusy, oprogramowanie szpiegujące i kradzież tożsamości w Internecie. Norton Internet Security zapewnia zaawansowaną ochronę przeglądania, bankowania i zakupów online bez żadnych przerw. Teraz z 5 warstwami ochrony. Przedstawiamy nowy program Norton Internet Security. Zaawansowana ochrona Internetu i antywirusów w dowolnym miejscu i we wszystkim, co robisz online. Zapewnia proaktywną ochronę, dzięki czemu możesz robić to, co chcesz, online, wiedząc, że jesteś chroniony. Ulepszona technologia SONAR i monitorowanie globalnego zagrożenia na żywo w trybie 24x7 pozwalają wyprzedzać pojawiające się zagrożenia. Ultraszybka internetowa warstwa wykrywająca zatrzymuje większość zagrożeń, zanim dotrą one nawet do komputera.
Program Norton AntiVirus wykorzystuje wyjątkowe, opatentowane warstwy ochrony, które działają razem w celu zneutralizowania wirusów, niebezpiecznych stron internetowych i oszustw w mediach społecznościowych, dzięki czemu użytkownik jest chroniony przed dzisiejszymi i przyszłymi zagrożeniami internetowymi.

Producent Symantec Corporation
Numer części producenta 21297854
Nazwa handlowa Norton
Nazwa produktu AntiVirus 2014
typ przesyłki Sprzedaż
Rodzaj produktu Licencjonowanie oprogramowania
Obsługiwany język język angielski
Obsługiwana platforma PC
Rodzaj licencji Pakiet subskrypcyjny
Cena licencji Standard
Okres weryfikacji licencji 1 rok
Ilość licencji 1 komputer
 • Pakiet licencji TypeSubscription

 • Okres weryfikacji licencji1 rok

 • Licencja Qty1 PC

 • Standard ceny licencji

 • PlatformWindows

System operacyjny
 • Microsoft Windows 8 i Windows 8 Pro (wersje 32-bitowe i 64-bitowe)

  Musi spełniać minimalne wymagania systemu operacyjnego Windows 8.

 • Microsoft Windows 7 (wersja 32-bitowa i 64-bitowa) Starter / Home Basic / Home Premium / Professional / Ultimate

  Musi spełniać minimalne wymagania systemu operacyjnego Windows 7.

 • Microsoft Windows Vista (wersja 32-bitowa i 64-bitowa) Starter / Home Basic / Home Premium / Professional / Ultimate z dodatkiem Service Pack 1 i nowszym

  Musi spełniać minimalne wymagania systemu operacyjnego Windows Vista.

 • Windows XP (wersja 32-bitowa) Home / XP Professional / XP Media Center Edition z dodatkiem Service Pack 2 i nowszymi


cechy

 • Norton Safe Web: Proaktywnie chroni Cię podczas surfowania po Internecie, ostrzegając i blokując niebezpieczne i fałszywe witryny internetowe bezpośrednio w wynikach wyszukiwania. (Tylko Mac OS® X 10.7)

 • Antyphishing Technology: blokuje fałszywe strony phishingowe stworzone w celu kradzieży twojej tożsamości i twoich pieniędzy.

 • Inteligentna dwukierunkowa zapora ogniowa: zapobiega włamywaniu się cyberprzestępców do komputera Mac®, kradzieży danych osobistych i manipulowaniu twoimi rzeczami.

 • Świadomość lokalizacji: Pozwala dostosować poziom ochrony w zależności od tego, gdzie używasz komputera Mac® (w domu, biurze, lokalnej kawiarni, w drodze).

 • Ochrona przed lukami w zabezpieczeniach: codziennie aktualizuje, aby powstrzymać cyberprzestępców przed wykorzystaniem luk w aplikacjach i innym oprogramowaniu do przekradania zagrożeń na twój komputer.

 • Ochrona antywirusowa: chroni twoje Mac®, zdjęcia iPhoto®, media iTunes®, projekty iMovie® i wszystkie ważne rzeczy przed wirusami, programami szpiegującymi i innymi zagrożeniami, nie spowalniając komputera.

 • Poufna ochrona plików: hasło chroni twoje rzeczy, aby nie były bezpieczne przed wzrokiem ciekawskich.

 • Codzienne aktualizacje ochrony: działa w tle, aby chronić komputer Mac® - i Twoje pliki - przed nowymi, przełomowymi zagrożeniami.

 • Monitorowanie wiadomości e-mail i wiadomości błyskawicznych: skanuje MobileMe®, iChat® i inne komunikatory internetowe pod kątem podejrzanych załączników i innych sztuczek wykorzystywanych do kradzieży tożsamości i ciężko zarobionych pieniędzy.

 • BEZPŁATNA obsługa w trybie 24x7: Firma Symantec zapewnia bezpłatną pomoc e-mailową, czatową i telefoniczną przez 24 godziny na dobę przez 7 dni od momentu pierwszej instalacji produktu. *

 • Opcje ochrony dla systemu Mac OS X od 10.4 do 10.7: Obejmuje oprogramowanie Norton ™ Internet Security 5 for Mac® (dla systemu Mac OS® X 10.7)

Szczegóły kontaktu
KAM GROUP CO., Limited

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)