Kam Group CO., Limited

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOprogramowanie Adobe Graphic Design

Adobe Photoshop Cs5 Extended Pełna wersja dla Windows Beautiful Photos Processor

dobra jakość Klucz OEM systemu Windows 10 Pro na sprzedaż
dobra jakość Klucz OEM systemu Windows 10 Pro na sprzedaż
Naklejki COA z instalacją Data Pack przez chmurę Share to najlepszy wybór dla mnie, aby promować ten biznes w sposób łatwy i oszczędny. dzięki Kam

—— mohammed hanen (z Dubaju)

"Świetne ceny i świetna obsługa klienta. Będę robić więcej zakupów".

—— Mike Davis (z USA)

Łatwy w instalacji. Najnowszy i najlepszy

—— Александр Кулев (z Rosji)

"Bardzo łatwa praca i niesamowite szybkie reakcje. Gdyby nie działający kod Micros kupił ponad 11 miesięcy temu i byli bardzo wyrozumiali i

—— massimo fondi (Frome Turkey)

Im Online Czat teraz

Adobe Photoshop Cs5 Extended Pełna wersja dla Windows Beautiful Photos Processor

Chiny Adobe Photoshop Cs5 Extended Pełna wersja dla Windows Beautiful Photos Processor dostawca

Duży Obraz :  Adobe Photoshop Cs5 Extended Pełna wersja dla Windows Beautiful Photos Processor

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / HongKong / Singapore / irlandia
Nazwa handlowa: Adobe
Orzecznictwo: ce
Numer modelu: CS5

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: contact us
Szczegóły pakowania: Pełny pakiet
Czas dostawy: 1-3 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 sztuk na tydzień
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Aktywacja: Tak Gwarancja: rok
aplikacji: międzynarodowy (obszar globalny) Język: Angielski / francuski / arabski / hiszpański / japoński
Express: DHL, EMS status: W magazynie
High Light:

art design software

,

industry standard graphic design software

Komputerowe oprogramowanie Adobe Graphic Design, Adobe CS6 Extended

Adobe Photoshop CS6 Extended zapewnia magię obrazowania w programie Photoshop CS6 oraz grafikę 3D i narzędzia do analizy obrazu. Łatwe tworzenie bogatych kompozycji 3D i ulepszanie scen 3D za pomocą cieni, oświetlenia i animacji. Obrazy retuszu z niezwykłą precyzją, kontrolą i szybkością. Twórz tętniące życiem filmy i projektuj wszystko, co możesz sobie wyobrazić za pomocą intuicyjnych narzędzi. Maluj i rysuj naturalnie i ekspresyjnie. I uzyskaj niesamowicie szybką wydajność dzięki silnikowi graficznemu Mercury.

Adobe wymyśla na nowo aplikacje na komputery stacjonarne, dzięki czemu Twój proces twórczy jest bezproblemowy, intuicyjny i bardziej połączony niż kiedykolwiek. Najnowsza wersja programu Photoshop CC jest dostępna tylko w Adobe Creative Cloud. Uzyskaj dostęp do bardziej połączonych narzędzi i usług dzięki setkom nowych funkcji w Adobe Creative Cloud.

Adobe Photoshop CS6 to standardowe narzędzie do profesjonalnej cyfrowej edycji obrazów. Oprogramowanie Adobe Photoshop CS6 zapewnia jeszcze więcej magii przetwarzania obrazu, nowe opcje kreatywne i silnik graficzny Adobe Mercury zapewniające niesamowicie szybką wydajność. Retuszuj z nowymi funkcjami, które pozwalają tworzyć treści o najwyższej jakości, a także twórz doskonałe projekty, a także filmy, korzystając z nowych i ponownie wyimaginowanych narzędzi i przepływów pracy.

Twórz wszystko, co możesz sobie wyobrazić. Gdziekolwiek jesteś.
Najlepsza na świecie aplikacja do obrazowania i projektowania jest podstawą niemal każdego kreatywnego projektu. Pracuj na komputerach i urządzeniach mobilnych, aby tworzyć i ulepszać swoje fotografie, projekty witryn internetowych i aplikacji mobilnych, dzieła 3D, filmy i wiele innych.

całe nowe doświadczenie w projektowaniu cyfrowym.
Zobacz, jak najnowsze wersje pomagają szybko przekształcić inspirację w niesamowitą pracę dzięki nowym, wspaniałym funkcjom projektowania stron internetowych i aplikacji, fotografii i drukowania oraz projektowania graficznego

Nowoczesny interfejs użytkownika zawiera rozbudowane możliwości dotykowe, zaktualizowany interfejs użytkownika oraz dostosowywany pasek narzędzi i obszary robocze.


Projektuj wydajnie za pomocą obszarów roboczych, uproszczonej przestrzeni projektowej, ulepszonego panelu Glifów i innych elementów

Twórz piękne kompozycje 2D z modelami 3D. Łatwe przestawianie modeli i dostosowywanie kątów kamery i oświetlenia.

Połącz wiele obrazów, usuń obiekty i wyretuszuj zdjęcia, korzystając z pełnego zestawu profesjonalnych narzędzi fotograficznych.

Photoshop, teraz z CreativeSync.
Photoshop jest częścią Creative Cloud i jest dostarczany z Adobe CreativeSync, więc zasoby są zawsze na wyciągnięcie ręki, kiedy ich potrzebujesz. CreativeSync zasila biblioteki Creative Cloud i Adobe Stock, a także łączy aplikacje mobilne i stacjonarne.

Photoshop, teraz z CreativeSync.
Photoshop jest częścią Creative Cloud i jest dostarczany z Adobe CreativeSync, więc zasoby są zawsze na wyciągnięcie ręki, kiedy ich potrzebujesz. CreativeSync zasila biblioteki Creative Cloud i Adobe Stock, a także łączy aplikacje mobilne i stacjonarne.

Aktywa są tam, gdzie są potrzebne
Twoje ulubione zasoby - obrazy, kolory, style tekstu, pędzle, metadane i inne - są dostępne w programie Photoshop.

Adobe Stock
Uzyskaj dostęp do ponad 45 milionów wyselekcjonowanych, bezpłatnych zdjęć i grafiki bezpośrednio w Photoshopie.

Nowe aplikacje mobilne
Rozszerz moc Photoshopa do swoich urządzeń, aby móc tworzyć gotowe projekty i obrazy w dowolnym miejscu.

Zrób coś teraz.
Wykorzystaj w pełni możliwości Photoshopa i Creative Cloud dzięki naszym najnowszym samouczkom do projektowania graficznego, fotografii, projektowania mobilnego i stron internetowych i nie tylko.

Reklama Adobe Photoshop CS6 Industry Standard Oprogramowanie do projektowania graficznego na komputer

Photoshop CC (2015.1)

NOV302015
Nowe możliwości Creative Cloud Libraries

Znajdź treści szybciej, przeszukując biblioteki i zasoby Adobe Stock. Przeciągnij i upuść zasoby do iz panelu Warstwy, dodaj ulubione pędzle i udostępnij swoją bibliotekę innym. Szybsze pobieranie treści do bibliotek dzięki nowemu oknie dialogowemu importowania zbiorczego.
Zobacz jak to działa >

Udoskonalenia w przestrzeni projektowej (podglądzie)

Ten dedykowany tryb dodatkowo usprawnia i optymalizuje przepływy pracy projektu dzięki jednolitemu doświadczeniu próbkowania, wydajnemu maskowaniu, solidnej aplikacji i wyszukiwaniu między dokumentami oraz zintegrowanemu eksportowi warstw i partii. Przestrzeń projektu (podgląd) oferuje dostęp do bibliotek Creative Cloud, a także płynny ruch do iz standardowego Photoshopa CC.
Zobacz jak to działa >

Zrób więcej dzięki obszarom roboczym

Użyj prowadnic i siatek artboard do precyzyjnego umieszczania elementów, sortowania warstw za pomocą obszaru roboczego w celu ułatwienia wizualizacji i szybkiego dodawania nowych obszarów roboczych do dokumentów. Użyj preferencji obszaru roboczego, aby dostosować wygląd i styl swoich dokumentów.
Zobacz jak to działa >

Nowoczesne wrażenia użytkownika na komputerach i urządzeniach dotykowych

Zaktualizowany interfejs użytkownika zapewnia czysty i spójny wygląd w całym Photoshopie. Możesz szybko wykonywać typowe zadania przy użyciu nowego zestawu gestów na urządzeniach obsługujących dotyk, takich jak Microsoft Surface Pro.

Konfigurowalny pasek narzędzi i obszary robocze

Twórz własne Photoshopy, dostosowując pasek narzędzi i zapisując wiele konfiguracji pasków narzędzi jako części różnych obszarów roboczych. Zawarte obszary robocze zostały usprawnione, abyś miał szybki dostęp do tylko tych narzędzi, których potrzebujesz.

Wprowadź znaki 3D do swoich projektów 2D

Twórz piękne kompozycje, które zawierają modele 3D i łatwo dostosowuj kąty kamery i oświetlenie. Rozpocznij od modelu utworzonego w Adobe Fuse CC (Preview), a następnie zastosuj pozy i animacje z obszaru Creative Cloud 3D Animation (Preview) w panelu Właściwości. Złożyć znaki w dowolnym projekcie Photoshopa z układu do filmu lub wydrukować je za pomocą drukarki 3D. (Dostępne tylko w języku angielskim.)
Zobacz jak to działa >

Znajdź czcionki szybciej

Szybko znajdź potrzebną czcionkę, zaznaczając poszczególne czcionki jako ulubione. Zawęź kryteria wyszukiwania, filtrując czcionki według klasyfikacji, np. Serif lub sans serif, lub podobieństwa.

Eksportuj szybciej dzięki większej kontroli

Eksperyment eksportowy wprowadzony w czerwcu zapewnia teraz lepszą wydajność i lepszą kompresję dla wszystkich formatów plików, zwłaszcza JPEG; możliwość eksportu tych samych aktywów w wielu rozmiarach; obsługa eksportu sRGB; oraz opcje osadzania metadanych, takich jak prawa autorskie, do plików podczas eksportu.

Więcej kreatywnych opcji dzięki importowi SVG

Otwórz i umieść natywne pliki SVG - które można przeskalować w dowolnym rozmiarze urządzenia lub dowolnej rozdzielczości - w swoich projektach Photoshop. Wystarczy dwukrotnie kliknąć obiekt, aby go edytować w programie Adobe Illustrator.

Szybko znajdź odpowiedni glif

Panel Glif pozwala teraz zobaczyć i wstawić ostatnio używane glify oraz sortować glify, aby przyspieszyć przeglądanie.

Spójrz na to w szerszej perspektywie

Boundary Warp rozciąga krawędzie scalonej panoramy w Camera Raw 9.4, więc nie musisz wycinać żadnych ważnych szczegółów. Teraz możesz zachować wygląd i styl całego obrazu, nawet jeśli połączony panel ma przezroczyste krawędzie.

Szczegóły kontaktu
KAM GROUP CO., Limited

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)