Kam Group CO., Limited

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKlucz OEM systemu Windows 10 Pro

OEM Box Aktywacja online Microsoft Windows 10 Professional Retail License Key

dobra jakość Klucz OEM systemu Windows 10 Pro na sprzedaż
dobra jakość Klucz OEM systemu Windows 10 Pro na sprzedaż
Naklejki COA z instalacją Data Pack przez chmurę Share to najlepszy wybór dla mnie, aby promować ten biznes w sposób łatwy i oszczędny. dzięki Kam

—— mohammed hanen (z Dubaju)

"Świetne ceny i świetna obsługa klienta. Będę robić więcej zakupów".

—— Mike Davis (z USA)

Łatwy w instalacji. Najnowszy i najlepszy

—— Александр Кулев (z Rosji)

"Bardzo łatwa praca i niesamowite szybkie reakcje. Gdyby nie działający kod Micros kupił ponad 11 miesięcy temu i byli bardzo wyrozumiali i

—— massimo fondi (Frome Turkey)

Im Online Czat teraz

OEM Box Aktywacja online Microsoft Windows 10 Professional Retail License Key

Chiny OEM Box Aktywacja online Microsoft Windows 10 Professional Retail License Key dostawca
OEM Box Aktywacja online Microsoft Windows 10 Professional Retail License Key dostawca OEM Box Aktywacja online Microsoft Windows 10 Professional Retail License Key dostawca

Duży Obraz :  OEM Box Aktywacja online Microsoft Windows 10 Professional Retail License Key

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: Wygraj 10 pro

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: contact us
Szczegóły pakowania: pełne pakowanie
Czas dostawy: 1-3 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 sztuk na tydzień
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Wygraj 10 Pro OEM CD Kawałek: 32 * 64-bitowy
typu: OEM Nowy klucz Głoska bezdźwięczna: 32 * 64-bitowe oryginalne dane CD
Aktywacja: 1 klucz na 1 komputer Język: Brak ograniczeń językowych
High Light:

windows 10 product key code

,

windows 10 pro product key

Microsoft Windnows 10 Professional 32/64-bitowy CD OEM Online

Aktywacja Instalacja w wielu językach


Szczegółowy opis produktu

Wpisz: Win 10 Pro OEM 64 Bit
Język: angielski / włoski / francuski / niemiecki / rosyjski / turecki / hiszpański / portugalski / polski
Aktywacja: 100% aktywacja online Globalnie Gwarancja: dożywotnia gwarancja
Media: 64-bitowe DVD / CD

Przykład zamówienia: Zaakceptowany

System operacyjny: Windows 10
Wydanie: Profesjonalny
Instalacja Opcje: 32-bitowy lub 64-bitowy
nstallation Media: Pobieranie cyfrowe
Języki: Arabski (Arabia Saudyjska), bułgarski (Bułgaria), chiński (uproszczony, chiński), chiński (Hongkong), chiński (tradycyjny, tajwański), chorwacki (Chorwacja), czeski (Czechy), duński (Dania), holenderski (Holandia ), Angielski (Zjednoczone Królestwo), angielski (Stany Zjednoczone), estoński (Estonia), fiński (Finlandia), francuski (Francja), francuski (Kanada), niemiecki (Niemcy), grecki (Grecja), hebrajski (Izrael), węgierski (Węgry), włoski (Włochy), japoński (Japonia), koreański (Korea), łotewski (Łotwa), litewski (Litwa), norweski, Bokmål (Norwegia), polski (Polska), portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia) , Rumuński (Rumunia), rosyjski (Rosja), serbski (łaciński, Serbia), słowacki (Słowacja), słoweński (Słowenia), hiszpański (Hiszpania, międzynarodowy sort), hiszpański (Meksyk), szwedzki (Szwecja), tajski (Tajlandia) , Turecki (Turcja), ukraiński (Ukraina)
Wymagana aktywacja
Minimalne wymagania dotyczące procesora: Procesor 1 GHz lub szybszy.
Minimalne wymagania pamięci RAM: 1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB dla 64-bitów.
Minimalna rozdzielczość ekranu obsługiwana: Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa.
Wymagania dotyczące łączności internetowej: Wymagany dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty).

1. Windows przez Cortana, Windows Hello i inne funkcje zapewniające nowe wrażenia, bardziej humanitarne i inteligentne.
Poniższe są takie same jak "

2. Aby pomóc Ci utrzymać porządek, zdobyć pomysły, szybko ukończyć pracę i uczyć się online, wykorzystując bardziej innowacyjne narzędzia, aby poprawić zabawę, zmniejszając w ten sposób wydajność pracy.
Poniższe są takie same jak "
3. Szybkim wprowadzeniem pomysłu do działania jest najszybszy sposób ustawienia akcji za pomocą aplikacji Windows Ink.
Poniższe są takie same jak "

4. Przez czas nauki Cortana staje się bardziej użyteczna. Zliczaj Cortanę, aby pomóc Ci znaleźć rzeczy do wykonania zadań, ustawić przypomnienia i pracować na urządzeniu bardziej produktywnym.

5. Zagraj w świetne nowe gry Xbox z DirectX 12 na Windows 10. Połącz się ze społecznością gier za pomocą aplikacji Xbox i wh

Oceny i recenzje
1. Zależny od sprzętu
2. Doświadczenia z aplikacji mogą się różnić.
3. Windows Hello wymaga specjalistycznego sprzętu, w tym czytnika linii papilarnych, podświetlanego czujnika podczerwieni lub innych czujników biometrycznych.
4. Dla niektórych funkcji wymagany jest Internet szerokopasmowy (obowiązują opłaty usługodawcy internetowego). Funkcje Xbox Live są dostępne tylko w obsługiwanych grach w krajach obsługiwanych przez Xbox Live, Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 roku obsługujących odtwarzanie na różnych urządzeniach; dodatkowe gry do naśladowania. Przesyłaj strumieniowo do jednego urządzenia na raz; streaming w trybie multiplayer z Xbox One wymaga połączenia z siecią domową i członkostwa Xbox Live Gold (sprzedawane osobno); Złoto jest również wymagane do gry wieloosobowej na Xbox One. DirectX 12 jest dostępny tylko z obsługiwanymi grami i układami graficznymi. Gra DVR jest dostępna tylko z obsługiwanym sprzętem. Wersje gier na konsolę Xbox One, PC / Tablet i telefon są sprzedawane osobno.
5. Cortana dostępna na wybranych rynkach w momencie premiery, doświadczenie może się różnić w zależności od regionu i urządzenia.
To jest pełna wersja systemu Windows 10; zalecamy wykonanie kopii zapasowej plików przed instalacją. Jeśli korzystasz z systemu Windows 7 z dodatkiem SP1 lub 8.1, odwiedź bezpłatną aktualizację do Windows 10 w ograniczonym czasie; twoje pliki zostaną łatwo przeniesione. Program Windows Media Center nie jest dostępny w systemie Windows 10. Aplikacje i funkcje mogą się różnić w zależności od rynku. Aktualizacje są automatycznie włączane w okresie wsparcia; dodatkowe wymagania będą obowiązywać w miarę upływu czasu. Niektóre funkcje, takie jak dotyk, mogą wymagać nowego urządzenia. Aby sprawdzić kompatybilność, okres wsparcia i inne ważne informacje dotyczące instalacji, odwiedź witrynę producenta urządzenia i
Oferta uaktualnienia systemu Windows 10 jest ważna dla kwalifikowanych urządzeń z systemem Windows 7 i Windows 8.1, w tym urządzeń, które już posiadasz. Obowiązują pewne wymagania sprzętowe / programowe, a ich dostępność może się różnić w zależności od urządzenia i rynku. Dostępność aktualizacji systemu Windows 10 dla urządzeń z systemem Windows Phone 8.1 może różnić się w zależności od producenta OEM, operatora sieci komórkowej lub operatora. Urządzenia muszą być połączone z Internetem i mieć włączoną funkcję Windows Update. Wymagana jest aktualizacja Windows 7 SP1 i Windows 8.1. Niektóre wersje są wykluczone: Windows 7 Enterprise, Windows 8 / 8.1 Enterprise i Windows RT / RT 8.1. Klienci korzystający z Active Software Assurance w ramach licencjonowania zbiorowego mogą skorzystać z możliwości uaktualnienia do oferty dla systemu Windows 10 poza tą ofertą. Aby sprawdzić kompatybilność i inne ważne informacje dotyczące instalacji, odwiedź witrynę producenta urządzenia i stronę Specyfikacje systemu Windows 10. Z czasem mogą obowiązywać dodatkowe wymagania dotyczące aktualizacji.


Windows 10
Uzyskaj nowy i ulepszony system Windows po uaktualnieniu do systemu Windows 10. Wkrótce przekonasz się, że system Windows 10 jest znany użytkownikom systemu Windows, ale bardziej spersonalizowany, który przenosi wszystko, co już kochasz, na Windows 7 i 8 na wyższy poziom.

System Windows 10 oferuje jeszcze lepsze menu Start, poszerzając możliwości i udostępniając ulubione aplikacje i pinezki, dzięki czemu są one łatwo dostępne. Nie tylko sprawia, że ​​wielozadaniowość jest łatwiejsza niż kiedykolwiek, ale również dobrze integruje się z oprogramowaniem i sprzętem, które już posiadasz, pozwalając zachować produktywność, gdy tylko potrzebujesz do pracy. W szczególności możesz wyświetlić maksymalnie cztery aplikacje i wszystkie otwarte zadania jednocześnie.

Kup Windows 10 i odkryj Microsoft Edge, zupełnie nową przeglądarkę, która daje możliwość pisania lub pisania notatek bezpośrednio na stronach internetowych i łatwego udostępniania ich znajomym, rodzinie i współpracownikom. Ułatwia także czytanie artykułów online bez rozpraszania uwagi i zapisywanie ulubionych stron na później.

Po uaktualnieniu do systemu Windows 10 Twoje aplikacje będą działać doskonale we wszystkich trybach na wszystkich urządzeniach. Przeglądaj Microsoft Store, a znajdziesz mnóstwo niesamowitych urządzeń zaprojektowanych z myślą o współpracy z systemem Windows 10. Na przykład nasze produkty Surface łączą wygląd i działanie tabletu z funkcjonalnością komputera PC w celu stworzenia idealnego zamiennika laptopa. System Windows 10 poprawia jakość powierzchni.

Niezależnie od tego, czy chcesz pracować, czy grać, system Windows 10 pomaga w interakcji z urządzeniami w doskonały sposób. Niesamowite aplikacje, takie jak poczta, kalendarz, muzyka, wideo, mapy i inne, są standardowo wyposażone w system Windows 10 i korzystają z usługi OneDrive do tworzenia kopii zapasowych informacji. Gracze w Tobie pokochają to, jak urządzenie z systemem Windows 10 synchronizuje się z usługą Xbox Live, pozwala nagrywać rozgrywkę w kilka sekund, przesyła strumieniowo gry z konsoli Xbox One do urządzenia w dowolnym miejscu w domu i nie tylko. Kup Windows 10, a uzyskasz większą elastyczność niż kiedykolwiek wcześniej.

Jeśli jesteś już użytkownikiem systemu Windows, uzyskaj uaktualnienie systemu Windows 10, abyś mógł doświadczyć najnowszej technologii Windows. Kup Microsoft Store i kup Windows 10 już dziś.Oferta uaktualnienia systemu Windows 10 jest ważna dla kwalifikowanych urządzeń z systemem Windows 7 i Windows 8.1, w tym urządzeń, które już posiadasz. Obowiązują pewne wymagania sprzętowe / programowe, a ich dostępność może się różnić w zależności od urządzenia i rynku. Dostępność aktualizacji systemu Windows 10 dla urządzeń z systemem Windows Phone 8.1 może różnić się w zależności od producenta OEM, operatora sieci komórkowej lub operatora. Urządzenia muszą być połączone z Internetem i mieć włączoną funkcję Windows Update. Wymagana jest aktualizacja Windows 7 SP1 i Windows 8.1. Niektóre wersje są wykluczone: Windows 7 Enterprise, Windows 8 / 8.1 Enterprise i Windows RT / RT 8.1. Klienci korzystający z Active Software Assurance w ramach licencjonowania zbiorowego mogą skorzystać z możliwości uaktualnienia do oferty dla systemu Windows 10 poza tą ofertą. Aby sprawdzić kompatybilność i inne ważne informacje dotyczące instalacji, odwiedź witrynę producenta urządzenia i stronę Specyfikacje systemu Windows 10. Z czasem mogą obowiązywać dodatkowe wymagania dotyczące aktualizacji.

w którym chcesz grać z domowymi mediami strumieniowymi.

system komputerowy Windows: Aplikacja Microsoft Office:
Windows 10 pro OEM 64bit portugalski / włoski / francuski / angielski / polski / hiszpański / rosyjski / niemiecki / turecki Wersja Office Professional Professional Retail
Windows 10 pro Retail 64-bitowy angielski Office 2016 Home and Business dla MAC / Win
Windows 8.1 pro OEM 64-bitowy angielski / francuski / polski / turecki Wersja standardowa Office 2016 Wersja /
Windows 8.1 pro Retail 64-bitowy angielski Wersja Office 2013 Professional Retail
Windows 7 pro OEM 64 bit angielski / francuski / polski / włoski / turecki / Office 2013 Standardowa wersja detaliczna DVD
Windows 7 pro Retail 64 bit angielski sever 2008 / r2 / 2012 / r2 / data-center Retailbox
sever 2016 bitowe DVD OEM

Ważny:

1. Gwarancja OEM Key Code dla produktów Microsoft Windows
2. Całkowicie oryginalny klucz OEM, NIE klucz MSDN
3. Aktywuj i aktualizuj w 100% przez Internet dla wersji 32-bitowej i 64-bitowej.
Brak ograniczeń językowych.

Skontaktuj się z nami: cena fabryczna i najlepsza usługa dla Ciebie.

FAQ:

1. Czy jest to licencja OEM lub System Builder?

Nie, jest to pełny klucz Verison Key OEM z pakietem dla systemu Microsoft Windows 10 Pro. Tak samo jak w każdym sklepie detalicznym.

2. Czy to pochodzi z karty klucza lub naklejki COA?

Tak, wysyłamy do Państwa miasta Kartę Kluczową lub pełny pakiet COA.

3. Czy mogę użyć tego do aktualizacji z poprzedniego systemu Windows?

Tak, możesz dokonać aktualizacji bezpośrednio z Windows 7 i 8 / 8.1 do Windows 10. Pamiętaj, że nie ma bezpośredniej ścieżki uaktualnienia do systemu Windows 10 z Windows XP lub Vista. Jeśli używasz XP lub Vista, będziesz musiał zrobić świeżą instalację.

4. Jak mogę uzyskać kartę klucza, która jest oryginalna dla naszego sklepu?

Tak. Możesz użyć klucza produktu, aby wypróbować system Windows 10, i możemy przesłać oprogramowanie klucza PID bezpośrednio do Ciebie.

Windows gabinet serwer
Win10 pro Retail Win10 pro oem Office 2013 Pro Retail Office 2013 Dom i biznes dla wygraj Handel detaliczny Standard Server2008 (R2) Server2008 Enterprise (R2)
Wygraj 8.1 pro Retail Wygraj 8.1 pro oem Office 2013 standard Handel detaliczny Office 2013 Pro Plus Retail Standard Server2012 (R2) Server2008 Enterprise (R2)
Wygraj 7 pro Retail Wygraj 7 pro oem Office 2016 Pro Retail Office 2016 Dom i biznes / student dla win / Mac Retail Server2012 Data center (R2) Server2016
Angielski / francuski / niemiecki / rosyjski / turecki / hiszpański / włoski / portugalski / polski / japoński / koreański ... Office 2016 standard Retail Office 2016 Pro Plus Retail

1, Gwarancja na aktywację: Czas życia. sprawdzenie wsparcia przez Internet

2, Wszystkie produkty obsługują język spersonalizowany.

3. Więcej informacji skontaktuj się z nami

Serwer SQL Cegła suszona na słońcu
2008/2012/2014/2016 Xi pro / x pro Pro DC / CS6

Szczegóły kontaktu
KAM GROUP CO., Limited

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)