Kam Group CO., Limited

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKlucz produktu MS Office Professional 2016

Klucz produktu Mac Wersja detaliczna Microsoft Office Professional Plus 2016

dobra jakość Klucz OEM systemu Windows 10 Pro na sprzedaż
dobra jakość Klucz OEM systemu Windows 10 Pro na sprzedaż
Naklejki COA z instalacją Data Pack przez chmurę Share to najlepszy wybór dla mnie, aby promować ten biznes w sposób łatwy i oszczędny. dzięki Kam

—— mohammed hanen (z Dubaju)

"Świetne ceny i świetna obsługa klienta. Będę robić więcej zakupów".

—— Mike Davis (z USA)

Łatwy w instalacji. Najnowszy i najlepszy

—— Александр Кулев (z Rosji)

"Bardzo łatwa praca i niesamowite szybkie reakcje. Gdyby nie działający kod Micros kupił ponad 11 miesięcy temu i byli bardzo wyrozumiali i

—— massimo fondi (Frome Turkey)

Im Online Czat teraz

Klucz produktu Mac Wersja detaliczna Microsoft Office Professional Plus 2016

Chiny Klucz produktu Mac Wersja detaliczna Microsoft Office Professional Plus 2016 dostawca
Klucz produktu Mac Wersja detaliczna Microsoft Office Professional Plus 2016 dostawca Klucz produktu Mac Wersja detaliczna Microsoft Office Professional Plus 2016 dostawca

Duży Obraz :  Klucz produktu Mac Wersja detaliczna Microsoft Office Professional Plus 2016

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: 2016 pro

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: Contact us
Szczegóły pakowania: pełne pakowanie
Czas dostawy: 1-3 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 sztuk na tydzień
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Głoska bezdźwięczna: USB 3.0 Waga: 0,15 kg
Plantform: Office Pro 2016 Plus typu: System operacyjny
Guarnatee: Okres istnienia Język: Angielski / francuski / arabski / wielojęzyczny / opcjonalny
High Light:

microsoft office 2016 pro

,

office 2016 professional plus

Oryginalna wersja Microsoft Office 2016 Professional 32 Bit / 64 Bit

Office Professional Plus 2016

W zestawie:
  • Word 2013,
  • Excel 2013,
  • PowerPoint 2013,
  • OneNote 2013,
  • Outlook 2013,
  • Wydawca 2013,
  • Office Web Apps,

Zgodny tylko z Windows 7, 8, 8.1, 10

Nie działa w systemie Windows XP lub Vista lub Mac OS lub Chromebook

Co zawiera pakiet Microsoft Office Professional Plus 2016?

Klucz licencyjny Microsoft Office Professional 2016 / Licencja +3.0 Dysk flash USB Słowo 2016
Komunikuj swoje pomysły.
Stwórz profesjonalnie wyglądające raporty i dokumenty badawcze bez wysiłku. Przenieś swój program lub program od łagodnego po genialny za pomocą umieszczania i formatowania, aby treść była bardziej dostępna, a prosta grafika przekazywała informacje skuteczniej niż tekst.

Klucz licencyjny Microsoft Office Professional 2016 / Licencja +3.0 Dysk flash USB Excel 2016
Zarządzaj, analizuj, organizuj.
Microsoft Excel umożliwia analizowanie, zarządzanie i udostępnianie informacji na wiele sposobów, pomagając w podejmowaniu lepszych, mądrzejszych decyzji. Nowe narzędzia analizy danych i wizualizacji pomagają śledzić i podkreślać ważne trendy w danych. Niezależnie od tego, czy tworzysz raporty finansowe, czy zarządzasz osobistymi wydatkami, program Excel zapewnia większą wydajność i elastyczność w osiąganiu celów.

Klucz licencyjny Microsoft Office Professional 2016 / Licencja +3.0 Dysk flash USB Outlook 2016
Email, kalendarze i kontakty współpracują ze sobą.
Microsoft Outlook oferuje najwyższej klasy narzędzia do zarządzania e-mailami biznesowymi i osobistymi dla ponad 500 milionów użytkowników na całym świecie. Wraz z wydaniem Outlooka uzyskasz bogatszy zestaw doświadczeń, aby spełnić Twoje potrzeby komunikacyjne w pracy, domu i szkole. Outlook zapewnia światowej klasy doświadczenie, aby pozostać produktywnym i w kontakcie z sieciami osobistymi i firmowymi.

Klucz licencyjny Microsoft Office Professional 2016 / Licencja +3.0 Dysk flash USB Dostęp 2016
Projektowanie aplikacji bazodanowych i narzędzie do wdrażania w celu śledzenia ważnych informacji.
Dostęp daje ci dostęp do wszystkich twoich informacji - nawet jeśli nie jesteś ekspertem od baz danych. Dzięki nowo dodanym internetowym bazom danych wzmacnia siłę danych, ułatwiając śledzenie, raportowanie i udostępnianie innym. Twoje dane nigdy nie będą dalej od Twojej najbliższej przeglądarki internetowej.

Klucz licencyjny Microsoft Office Professional 2016 / Licencja +3.0 Dysk flash USB PowerPoint 2016
Twoje prezentacje, bardziej profesjonalne niż kiedykolwiek.
Microsoft PowerPoint oferuje więcej możliwości tworzenia i udostępniania dynamicznych prezentacji swoim odbiorcom niż kiedykolwiek wcześniej. Ekscytujące nowe funkcje audio i wizualne pomagają opowiadać wyraźną, kinową opowieść, która jest równie łatwa do stworzenia, co potężna do oglądania. Dzięki nowym i ulepszonym narzędziom do edycji filmów i zdjęć, dramatycznych nowych przejść i realistycznej animacji możesz wzbogacić prezentacje, które zachwycą twoich odbiorców. Ponadto program PowerPoint umożliwia jednoczesną pracę z innymi osobami lub publikowanie prezentacji online i dostęp do niej z dowolnego miejsca za pomocą Internetu lub smartfona.

Klucz licencyjny Microsoft Office Professional 2016 / Licencja +3.0 Dysk flash USB OneNote 2016
Twój cyfrowy notes, w którym możesz zebrać wszystkie swoje notatki i informacje.
Microsoft OneNote zapewnia najlepsze miejsce do przechowywania i udostępniania informacji w jednej, łatwej do uzyskania lokalizacji. Przechwytuj notatki tekstowe, obrazy, wideo i audio w programie OneNote, aby Twoje myśli, pomysły i ważne informacje były łatwo dostępne. Udostępniając swoje notatniki, możesz jednocześnie robić i edytować notatki z innymi osobami w sieci lub po prostu synchronizować i aktualizować wszystkich. Możesz także zabrać ze sobą program OneNote, udostępniając swoje notebooki w Internecie i uzyskując do nich dostęp z dowolnego miejsca za pomocą Internetu lub smartfona.

Klucz licencyjny Microsoft Office Professional 2016 / Licencja +3.0 Dysk flash USB Wydawca 2016
Twórz profesjonalnie wyglądające publikacje szybko i łatwo.
Microsoft Publisher pomaga tworzyć, personalizować i udostępniać szeroką gamę profesjonalnych publikacji i materiałów marketingowych. Dzięki Publisher możesz łatwo komunikować swoje wiadomości w różnych typach publikacji, oszczędzając czas i pieniądze. Niezależnie od tego, czy tworzysz broszury, biuletyny, pocztówki, kartki z życzeniami, czy biuletyny e-mail, możesz zapewnić jakość wyników bez potrzeby korzystania z graficznego projektu. Wykonaj swoją pracę dobrze za pierwszym razem z

Jedna uwaga

To Twój własny cyfrowy notes, dzięki któremu możesz zapisywać notatki, pomysły, strony internetowe, zdjęcia, a nawet audio i wideo w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy w podróży, możesz zabrać wszystko ze sobą, gdziekolwiek jesteś, udostępniając i współpracując z innymi.

Dostęp

Dostęp

Access to łatwe w użyciu narzędzie do szybkiego tworzenia aplikacji bazodanowych opartych na przeglądarce, które pomagają w prowadzeniu firmy. Twoje dane są automatycznie zapisywane w bazie danych SQL, dzięki czemu są bardziej bezpieczne i skalowalne niż kiedykolwiek.

Wydawca

Wydawca

Łatwe tworzenie, personalizacja i udostępnianie szerokiej gamy profesjonalnych publikacji. Zamieniaj zdjęcia za pomocą przeciągania i upuszczania lub dodawaj zdjęcia bezpośrednio z albumów online. Wykorzystaj efekty specjalne, aby wyróżnić swoje publikacje.

Twoje rzeczy zawsze i wszędzie

Twoje rzeczy zawsze i wszędzie

Zaloguj się do Office 2016 i korzystaj z usługi OneDrive, aby uzyskać łatwy dostęp do ostatnich dokumentów na dowolnym urządzeniu z bezproblemową integracją.

Różnica Microsoft

Przygotujemy cię do działania

Jesteśmy firmą, która zbudowała biuro, więc wiemy o tym lepiej niż ktokolwiek inny. Bez względu na pomoc, jakiej możesz potrzebować przy pobieraniu lub instalowaniu pakietu Office, mamy wiedzę, której potrzebujesz. Zapewnimy Ci wsparcie, którego potrzebujesz, dopóki Twoje oprogramowanie nie zostanie uruchomione.

Skontaktuj się z nami>

Instalacja i FAQ

Jak zainstalować pakiet Office?

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz FAQ.

Jaka jest różnica między planami Office 365 a pakietami Office 2016?

Pakiety Office 365 obejmują pełny pakiet aplikacji Office oraz inne usługi, które są włączane przez Internet, w tym dodatkowe miejsce w chmurze z minutami usługi OneDrive i Skype do użytku domowego. Dzięki usłudze Office 365 otrzymujesz pełną, zainstalowaną wersję pakietu Office na komputerach PC, Macach, tabletach (w tym Windows, iPad i Android) oraz smartfonach. Pakiety Office 365 są dostępne jako subskrypcja miesięczna lub roczna. W usłudze Office 365 aktualizacje są zawsze dołączane do subskrypcji.

Pakiety Office 2016, w tym Office Home i Student oraz Home & Business, obejmują aplikacje takie jak Word, Excel, PowerPoint i OneNote; są one dostępne jako jednorazowy zakup do użytku na pojedynczym komputerze PC lub Mac. Aplikacje nie są automatycznie aktualizowane; Aby uzyskać najnowszą wersję, należy ponownie zakupić pakiet Office, gdy nowa wersja stanie się dostępna.

Szczegóły kontaktu
KAM GROUP CO., Limited

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)